Zaproszenie na Warsztaty Uwielbienia, Wieczór Uwielbienia i koncert

Wejdź już dzisiaj na drogi uwielbienia!

Życie chrześcijanina ma być nazanaczone uwielbieniem. To najważniejsza postawa dla każdego wierzącego, nie tylko dzisiaj, ale zawsze. Celem naszego życia jest bowiem ciągłe oddawanie Bogu chwały. Nie musimy jednak czekać aż do wieczności, wystarczy, że skierujemy nasze kroki na Warsztaty Uwielbienia. One bowiem mają nam pomóc przygotować się otworzyć na uwielbienie Boga.

Przed nami warsztaty uwielbienia i wieczór chwały. Czas podarowany każdemu z nas bez wyjątku. Nie mów, że to nie dla ciebie, że się do tego nie nadajesz. Uwielbiając Boga dostrzegasz to co stworzył i zachwycasz się całym Jego stworzeniem. Bóg stworzył Ciebie, abyś oddawał Mu chwałę. Nie bądź więc obojętny na Jego zaproszenie. Przyjdź i z głębi serca wyśpiewaj Mu to Twoje, wspaniałe uwielbienie.

Organizatorzy zapraszają do wspólnej modlitwy śpiewem i uwielbienia Boga niezależnie od wieku. Organizowane Warsztaty Uwielbienia są dla wielu okazją na zupełnie nowe spotkanie Boga. Może nigdy nie uczestniczyłeś w takiej modlitwie. Właśnie na warsztatach Bóg może człowieka zaskoczyć, może zaskoczyć Ciebie, a On chce nas wciąż zaskakiwać w naszym życiu, abyśmy odkrywali nasze życie jako wciąż nową przygodę z Bogiem.

W organizowanych warsztatach chodzi też o to, abyśmy wyszli z naszych dotychczasowych standardów w któych trwamy może 5 lat, a może 10 czy więcej. Ważne, abyśmy przełamali w sobie jakiś nieuzasadniony lęk czy obawę i po prostu przyszli.


Jacek Zamarski

Tydzień z Ewangelią

Radośnie wykrzykuj na cześć Pana, cała ziemio, cieszcie się i weselcie, i grajcie! Śpiewajcie Panu przy wtórze cytry, przy wtórze cytry i przy dźwięku harfy, przy trąbach i dźwięku rogu: radujcie się wobec Pana, Króla! Niech szumi morze i to, co je napełnia, świat i jego mieszkańcy!
Psalm 98,4-7


Muzyczne akcenty, czyli jak chwalić Pana

Bóg zaprasza Cię do uwielbienia, czeka byś grał, śpiewał, tańczył

Bóg łamie standardy w naszym życiu - dzieje się tak nie tylko w naszych czasach, lecz od zawsze Bóg zaskakuje człowieka. Uwielbienie to poznawanie Boga, jakiego wciąż nie znamy, bo to On sam prowadzi nas przez modlitwę uwielbienia.

Człowiek, który otwiera swe serce na Boże poruszenie doświadcza Jego bliskości, prowadzenia, obecności, której nie da się porównać z żadną inną. Bóg przychodzi z mocą modlitwy i człowiek tego doświadcza, bo pragnie iść tą drogą.

Uwielbienie to wspaniałe pokłady spotkania Boga i człowieka, poznanie wielkości Boga i pragnienie wyrażenia tego w modlitwie. Każdego dnia jesteś zaproszeony do uwielbienia, bo celem Twego życia jest właśnie uwielbienie Boga.

Więcej...

Wspólnota modlitwy to wpierw wspólne zasłuchanie się w Boga

Słuchać aby usłyszeć to, co Duch święty mówi do człowieka, wspólnoty, Kościoła. Zasłuchać się w to, co Duch mówi do serca, aby uwielbiać Go całym swoim życiem. Do tego właśnie zachęca nas Apostoł Narodów, aby chwalić Pana. Wszystko w naszym życiu ma być uwielbieniem i Bóg we wszystkim ma być uwielbiony. Pisze o tym również psalmista w psalmie 150: "Chwalcie Go za potężne Jego czyny, chwalcie Go za wielką Jego potęgę! Chwalcie Go dźwiękiem rogu, chwalcie Go na harfie i cytrze! Chwalcie Go bębnem i tańcem, chwalcie Go na strunach i flecie!(Ps 150,2-4).

Nie wystarczy być widzem czy obserwatorem. Potrzeba nam podjąć zaproszenie Boga do uwielbienia. Nie kiedyś, ale już dzisiaj, już teraz...

Więcej...
Warsztaty Uwielbienia 2015-2016
Zapraszamy na facebooka
Zuzanna Pradela